Andrzej Magnuski  ‏(I81)‏
Given Names: Andrzej
Surname: Magnuski
Also known as: Andrej Jakovlev Magnuski

Gender: MaleMale
      

Birth: about 1825 25
Personal Facts and Details
Birth about 1825 25
Marriage Klotylda Nienczyńska - , , , Zhytomyr, Ukraina

Globally unique Identifier E281288E474FD6118C8A9E0E07278B7182FB
Last Change 1 July 2017 - 03:21:01 - by: marek
View Details for ...

Parents Family  (F120)
Jakov Magnuski
1800 -
Andrzej Magnuski
1825 -

Immediate Family  (F31)
Klotylda Nienczyńska
-
Paweł Seweryn Magnuski
1850 -
Sabina Magnuska
-
Marianna Magnuska
1870 -
Agafia Magnuska
-
Władysław Magnuski
1859 - 1912
Aleksander Magnuski
-
Zuzanna Magnuska
-
Magdalena Magnuska
1866 -


Notes

Note
~4 Apr 2004
Pan Zygmunt Andrzej Rola - Stezycki:
"Ustalilem, ze Magnuscy legitymowali sie ze szlachectwa na Wolyniu w 1842 roku. Ich akta sa zdeponowane w archiwum kijowskim. Na razie nie do zdobycia. Probowalem:).
Natmiast moge przeprowadzic kwerende w archiwum zytomierskim, gdzie przechowywane sa akta legitymacyjne Magnuskich herbu Bogoria.
W zasadzie wiekszosc Magnuskich przynalezy do herbu Abdank, ale na Wolyniu i Podolu - takze w innych regionach - byli i Bogoriowie."

View Notes for ...


Sources

Source
Kniga Ispovidajuchtisja Rimsko-katolikov Krasnopolskovo prichoda za 1870 god
  Date of entry in original source: 1870
  Text: cholost' - kawaler

View Sources for ...


Media
View Media for ...


Family with Parents
Father
Jakov Magnuski ‎(I1012)‎
Birth about 1800
#1
Andrzej Magnuski ‎(I81)‎
Birth about 1825 25
Family with Klotylda Nienczyńska
Andrzej Magnuski ‎(I81)‎
Birth about 1825 25
Wife

Marriage:   -- , , , Zhytomyr, Ukraina
#1
Son
Paweł Seweryn Magnuski ‎(I60)‎
Birth 15 January 1850 25 Krasnopol, , Żytomierz, Zhytomyr, Ukraina
Death Yes
#2
Daughter
#3
Daughter
Marianna Magnuska ‎(I1122)‎
Birth before 1870 45
#4
Daughter
Agafia Magnuska ‎(I1123)‎
Birth Krasnopol, , , Zhytomyr, Ukraina
#5
Son
Władysław Magnuski ‎(I69)‎
Birth 20 June 1859 34 Krasnopol, , Zhytomyr, Ukraina
Death about 1912 ‏(Age 52)‏
#6
Son
#7
Daughter
#8
Daughter
Magdalena Magnuska ‎(I1126)‎
Birth 29 October 1866 41 Krasnopol, , Zhytomyr, Ukraina